Sper ca o sa va placa!
1.Paleta LUXE in nuanta cocoa couture!Are niste nuante superbe care le folosesc des la machiaje si sunt superbe!Sunt pigmentate,persistente si imi plac mult!
2.Este defapt un fard mono negru de la Farmasi care il folosesc pe post de tus sau creion de ochi.Este foarte bun,pigmentat,rezista,nu cade sub ochi si ceea ce imi place cel ami mult miroase si foarte frumos!Orice produs Farmasi are miros!!!Vi-le recomand!
3.Tot un fard mono cosmic de la Avon in nuanta pink eclipse care are niste culori superbe!Dupa cum vedeti in poza are niste ''particule'' de culori diferite!Eu co acest fard mono am creat un machiaj ombre,am avut si iluminator in el!Deci este multifunctional!
4.Paleta
Chanel care are niste culori pigmentate dar are 2 culori care se repeta
dar nu este o problema pentru ca stiu ca daca se termina il mai am
odata!Din el folosesc tot inafara de pudra deoarece s-a spart cand a
venit si nu este pe placul meu!In rest este ok!
5.O
paleta mai veche de la Avon care imi place mult si nu pot sa renunt la
ea!Are culori naturale si le folosesc foarte mult dar nu sunt asa de
pigmentate!Sunt mai sidefate si unele sunt chiar mate!





Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu