joi, 16 ianuarie 2014

Primul machiaj de pe blog!!!

Buna fetelor!!!
Nu am mai postat de mult pentru ca am fost ocupata cu scoala!
Dar voi revenii si sper ca si voi veti fi active pe blogul meu!
Am pregatit un machiaj pe care l-am realizat acum ceva minute si asa aveti ocazia sa ma si vedeti in persoana!!!
Sper ca o sa va placa produsul final!!!



Acesta este machiajul!
Daca va place like,share si apasati butonul subscribe daca vreti sa ma vedeti ceva de genu!
Nu uitati sunt la inceput si in timp vor fi mai frumoase!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu