duminică, 26 ianuarie 2014

Program Saptamanal!!!

Buna fetelor!
Dupa cum am spus acum cateva zile ca voi face u  program ca sa stiu cand si ce sa postez,m-am tinut de cuvant si l-am facut!
Eu o sa incerc sa il respect si o sa postez dimineata sau seara deoarece la mijlocul zile sunt la scoala!!!

LUNI: Nail art-si aici voi posta idei de manichiura
MARTI: Review

MIERCURI: Rutina mea-aici voi pune rutina mea legata de par,unghii,demachere etc
JOI: Colectia de produse-aici voi posta poze cu colectiile mele din diferite game.Cum ar fi oje,rujuri,lotiuni tonice,demachiante etc
VINERI: Random-aici voi posta ceva la intamplare,ce imi vine mine in acel moment
SAMBATA: Achizitii noi-aici voi pune pose si va voi descrie un produs sau chair mai multe care mi le-am cumpareat in acea saptamana

Topuri-aici voi posta topuri cu produsele pe care le detin
DUMINICA: Produsul preferat al saptamanii-aici voi posta produsul pe care l-am folosit cel mai mult toata saptamana si de ce mi-a placut asa de mult
Review


Acesta este programul,sper ca v-au placut ideile mele!M-am chinuit sa ma gandesc la ce idei noi sa propun ca sa nu va plictisiti de postarile mele!!!
O sa va las cu un review pentru ca respect programul inca de acum!
Va pup!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu