sâmbătă, 22 februarie 2014

TAG Cele 7 Pacate Ale Frumusetii!!!

1. LACOMIE - Care este cel mai ieftin produs cosmetic pe care-l ai? Si care este cel mai scump?
Cele mai ieftine produse din colectia mea sunt creioanele de la Orkide!
   Am 2 de buze si 1 de ochi!! Il mai folosesc pe cel de buze roz iar cel de buze rosu il mai foloseste mama mea! Cel de ochi gri este nefolosit!



Cel mai scump produs pe care il detin este aceasta pudra minerala de la Lancome!
Este o pudra buna care imi place mult si in zilele in care nu vreau sa folosesc fond de ten folosesc aceasta pudra minerala si este perfecta!




 
2. MANIE - Care este produsul cu care te afli intr-o relatie de iubire/ura?
La aceasta intrebare am inclus un produs nou care chiar se potriveste cu intrebarea!
Este o mascara de la Avon pe care am luat-o in C2, imi place foarte mult ca alungeste genele,le si separa dat ceea ce ma deranjeaza este faptul ca atunci cand il aplic la baza genelor ma inteapa perii de pe perie si nu prea imi place acest lucru!



3. POFTA - Care este cel mai delicios produs cosmetic/ingrijire corporala?
Aici intra cu siguranta noul exfoliant de la Avon cu ciocolata!!!
Il iubesc! Are un miros delicios si imi vine sa il mananc!Miroase a inghetata de ciocolata si este foarte ''apetisant''!!! El va ramane mereu cel mai delicios produs!!!!

4. LENE - Ce produs neglijezi din cauza lenei?
Din pacate din cauza lenei uit sa ma dau cu lotiune de corp....Dar atunci cand imi simt pielea  uscata folosesc un sprey de corp cu particule hidratante deoarece este mai usor de aplicat decat lotiunea!! Si dupa cum vedeti imi este ''lene'' sa aplic o lotiune de corp!


5. MANDRIE - Ce produs iti da mai multa incredere in sine?
Aici nu am putut sa aleg 1 singur produs asa ca am ales 2!
Daca ar fi ca intr-o zi sa ma grebesc si sa plec repede cele 2 produse care chiar mi-ar da incredere in mine si anume un corector si un fard negru care il folosesc pe post de tus!!! Se aplica foarte repede si ma simt sigura pe mine cand le port!!

6. RAVNA - Ce atribute gasesti foarte atragatoare la sexul opus?
 Sa fie atragator adica sa imi placa si fizic,sa fie deschis la orice,amuzant,putin romantic,rabdator!
Si un lucru fparte important sa fie ingrizit si sa tina la aspectul lui fizic!


7. INVIDIE - Ce produse ti-ar placea sa primesti cadou?
As vrea sa primesc cadou un fond de ten MAC sau orice alt produs MAC!!



Deasemenea as vrea si un produs LUSH! Eu am vrut sa imi iau odata un balsam de buze care a fost intr-o editie speciala de Craciun dar nu a mai fost in stoc...!!! Iar acum am auzit de un sampon solid foarte bun pe care chiar as vrea sa il cumpar!


Acesta a fost TAG-ul sper ca v-a placut si ca o sa ma urmariti in continuare deoarece mai am idei de postari noi! :* :*
Va pup si va doresc o zi buna!

vineri, 21 februarie 2014

Unboxing Elf!! :) :)

Buna fetelor!!
Azi am primit coletul cu comanda de la Elf! Este prima mea comanda facuta la ei si sunt foarte incantata de produse!!! Sper ca o sa va placa si voua si va las cu unboxingul! :*



 Aceasta este cutia pe exterior si interior! Am avut comanda de 6 produse dar eu am dat inainte acele 10 mail-uri ale prietenelor pentru ca nu stiam ca imi va aparea acea sectiune si cand dau comanda iar cand am incercat sa pun din nou mail-urile imi spunea ca sunt deja in baza de date.... Asa ca din pacate nu am primit cadoul dar nu ma supar asa de mult pentru ca voi mai da comenzi la ei si sper ca voi primi atunci cadoul!! In rest sunt foarte multumita de toate produsele!!! PS: Eu am prins o oferta pe site si nu am vrut sa o ratez!! Pe toata comanda am dat 89 lei cu tot cu transport!!! Deci super ieftin!!!Chiar va recomand produsele lor!!!


 Aici am Beauty Book-ul pe care mi-l doream foarte foarte mult!! De fiecare data cand intram pe site-ul lor aceasta paleta imi sarea in ochi!Este pe masura asteptarilor si deabia astept sa o incerc! Daca o stiti de pe site ea contine 6 eye shadow,1 primer, 1 aplicator si 1 creion!


Aici este un bronzer pe  care la fel il doream foarte mult deoarece imi place si ca are 4 nuante si are un aspect de un produs profesional care ar costa mult mai mult!!!  Este foarte dragut si imi place nespus de mult!!!


Aceasta este o pensula pentru pudra sau fond de ten dar eu o voi folosi pentru fond de ten deoarece pensula mea de fond de ten pe care o foloseam pana acum nu mai imi place si am decis sa o iau pe aceasta!!! Este foarte fina si matasoasa,imi place foarte mult si mi-o doream de mult si pe ea!!!


Aici am un fard duo cremos de pleoape foarte cremos,cu niste culori foarte dragute si foarte purtabile!De aceea am ales si aceste nuante!!Sunt foarte dragute!!


Aici mi-am cumparat acel stick 3 in 1 pentru fata,buze si pleoape pe care cred ca il voi folosi pentru buze si fata! Este o nuanta foarte draguta si cred ca mi-se potriveste foarte bine!!!


Aici am un gel transparent pentru gene si sprancene care mi-sa parut interesant si am mai vazut produse de genul la alte fete de pe youtube si m-am hotarat sa il iau si eu!! Astept sa il incerc si o sa va spun parerea pentru ca le voi face la toate aceste produse comandate review!!


Acestea au fost toate produsele sper ca v-au placut si tin sa mentionez ca nu am comandat mai multe deoarece am considerat ca acestea sunt esentiale si le voi folosi foarte des!Nu avea rost sa dau bani pe altele pe care nu le foloseam si le tineam degeaba in sertar!!!
Va urma si maine o postare si va sfatuiesc sa fiti pe faza!
Va pup si va doresc un weekend cat mai placut! :*

joi, 20 februarie 2014

Unboxing Avon C3 2013!

Buna fetelor!
Ieri mi-a sosit comanda de la Avon dar tot nu merge sa pun video-ul si nu stiu de ce,asa ca am facut o poza de ansamblu! Am facut poza si la ce mi-am cumparat pentru mine si la ce am cumparat pentru cadourile de 1 si 8 Martie si sper ca o sa va placa si o sa urmeze niste postari foarte dragute!!!



Dupa cum se vede si in poza destule produse dupa parerea mea si o sa va spun cateva dintre ele!
Sus de tot am un maiou remodelator alb pe comanda din mini brosura Avon Te Inspira,tot din aceeasi brosura o banda elastica pentru exercitii fizice tot pe comanda,geluri de dus,parfumuri,creme de maini,sprey-rui de corp si par,un exfoliant de corp cu ciocolata care face parte dintr-un set(exfoliantul este minunat,il ador) cateva produse de make-up cum ar fi un luciu de buze,o oja(care este a mea),un corector care este tot al meu,un alt corector care este pe comanda,perle iluminatoare etc! Puteti vedea toate produsele daca va uitati atent!!!

 Acestea sunt produsele comandate pentru mine!! Sunt putine doarece am comandat multe pentru cadouri! Primul este un exfoliant de corp genial care are un miros divin care imi provoaca dependenta sa zic asa,cred ca o sa il cumpar mereu!Apoi o oja luata din ofertele pentru reprezentanti foarte frumoasa pe care o asteptam cu multa rabdare deoarece nu mai aveam aceasta culoare!! Apoi am 2 produse din My Avon Magazine si anume un corector din gama Calming Effects care din pacate este mai inchis decat nuanta mea dar are o acoperire buna si un parfum Percive de 75 de ml!Acesta este o noutate la Avon deoarece este singurul parfum de pana acum cu 75 de ml toate aveau 50 ml! Deasemenea mai sunt inca 2 parfumuri dar eu am putut sa iau decat 1!! Acesta va aparea in campania  4!
Si am primit un cadou foarte dragut din partea companiei Avon si anume o agenda! Care este foarte groasa,foarte glam,si la sfarsitul ei sunt 2 pagini cu stickere autocolante foarte draguteee!!! O ador! Multumesc mult Avon!!!


Aici am produsele care sunt comandate pentru a le face cadou! Sunt si din niste seturi si consider ca aceste produse sunt cele mai bune pentru cadouri!!  Mamei mele i-am cumparat de 1 Martie rujul de la colourtrend si acea lotiune de corp de la naturals cu ciocolata si trandafiri iar pentru 8 Martie acel ser pentru varfuri deteriorate si ii voi mai lua o bluza pe care am vazut-o si mi-a placut mult pentru ea!!
Restul produselor sunt pentru tatal meu,unchii mei,matusile mele,fina,finul meu,bunicile mele!!!

Sper ca v-au placut si o sa ne vedem maine intr-o noua postare!!
Va pup o seara buna si nu uitati sa mai aruncati o privire la postarea anterioara cu Inscrierile la Avon in echipa mea ----> aici!!!

marți, 18 februarie 2014

Inscri-te ca reprezentant Avon in echipa mea!!!

Buna fetelor!!!
Tomai ce a inceput campania 3 Avon! Eu va propun sa va inscrieti in echipa mea Avon ca reprezentant! Totul este foarte simplu!!
  Aveti brosura la dispozitie si voi trebuie doar sa promovati produsele noi de la Avon si in asa fel aveti comanda! Va puteti convinge prietenele sa comande un produs si asa voi veti strange comanda! In aceasta campanie aveti un program motivational foarte frumos si din care castigati niste premii foarte dragute!!! El se desfasoara cam asa: Comanda 2 ape de parfum Avon Femme si primesti gratuit inca 1 SI Comanda 8 ape de parfum Avon Femme si primesti gratuit inca 1 + 50% discount pentru cele 8 ape de parfum Avon Femme comandate!
  Daca va inscrieti in perioada 23 ianuarie-26 martie
de un program junior foarte dragut si cu niste premii pe masura!!!
   O sa va las o poza mai jos in care sunt scris toti pasi care trebuiesc indepliniti pentru a castiga cadourile puse in valoare de Avon!!! IN PLUS daca va inscrieti in aceasta perioada intrati in cursa pentru castigarea unei excursii in 2 la Praga!!! Nu mai sta pe ganduri si contacteaza-ma!!!





Daca ai putin noroc primesti si acele produse cadou si cu comisionul care ti-a ramas de la comenzile tale iti vei lua banii stransi in excuria de vis la Praga!!! Ma poti contacta la 0720764022 sau imi poti lasa un mesaj pe facebook AICI si cu siguranta imi va face placere sa fiti in echipa mea!!!

De asemenea aveti discount la fiecare comanda pe care o dati si asa va vor ramane si mai multi bani!!! Iar daca produsele pe care le primiti cadou din programul junior nu vreti sa le pastrati le puteti recomanda prietenelor la un pret atractiv si asa veti mai face niste banuti!!!
Profita de aceasta ocazie!! Tu vei fi propiul tau sef si vei lucra lejer fara sa te duci la un birou de dimineata pana seara! Poti trimite brosura online prietenelor in timp ce iti bei cafeaua stand pe canapea sau intr-un alt mod lejer
!!!

  Inscrierea este gratuita iar daca te inscri in aceasta perioada in echipa mea vei intra in tombola pentru castigarea unui premiu oferit din partea mea plus un mic cadou pe care vi-l ofer atunci cand va inscrieti!!!
Astept mesajele voastre si celor care o sa se inscrie la mine in echipa le dores niste vanzari cat mai bune!!!
 Va pup si nu uitati sa ma contactati la 0720764022!!!
O saptamana frumoasa!!

duminică, 16 februarie 2014

Mini review la rujurile Ultra Colour Absolute!

Hei fetele!!
Scuze ca nu am mai postat dar nu am mai avut cand deoarece am inceput scoala si in plus eram si foarte obosita!Acum nu prea mai am idei si de aceea vreau sa imi lasati comentarii pentru ca nu stiu ce sa mai postez ca sa fie cat mai dragut!!!
O sa incerc sa postez macar de 2 ori pe saptamana!!

Am pregatit pentru voi niste swatch-uri si un mini review sa zic asa la niste nuante mai inchise de la rujurile de la Avon din gama Ultra Colour Absolute!

Am cateva culori si sunt mai inchise si sunt pentru persoane mai indraznete!!!

1.NUANTE NUDE
        -Coffee Creme



Aici am aplicat un creion de buze tot nude iar apoi aplic rujul!
 
                    Cam asa arata rujul!

   -Warm Honey
Aici am aplicat un creion de buze dar mai putin deoarece am vrut ca nuanta buzelor sa fie foarte apropiata de cea a rujului!
Se vede ca arata mai natural decat cea de mai sus, adica se aseamana foarte bine cu culoare buzelor voastre!!! Mie imi place mai mult aceasta nuanta!



2. NUANTE DE MOV
  -Plush Plum
Aceasta nuanta este foate draguta si chiar este o nuanta de mov care imi place mult!(este facuta cu blit si de aceea se vede asa de luminata)
   -Radiant Rasin
  Aceasta este o nuanta de mov mai inchisa care se potriveste unei femei mai in varsta sa zic asa decat mie!!! Este o culoare draguta dar nu mi-se potriveste mie!! Cele care sunteti mai indraznete puteti purta culoarea aceasta fara probleme!! :)


Acestea au fost culorile,sper ca v-a placut postarea si o sa mai postez odata astazi dar mai tarziu!
Va pup si ne vedem in urmatoarea postare!! :**
PS: Nu uitati sa imi dati idei de noi postari!!!

duminică, 9 februarie 2014

Nail art pentru petrecere!

Buna fetelor!
Ieri nu am mai putut sa pun o a doua postare deoarece m-am pregatit pentru a pleca la o petrecere!
Asa ca m-am gandit sa va arat ce nail art mi-am facut eu,care am considerat ca este potrivit pentru o petrecere dar poate fi purtat si de zi cu zi!!Sper sa va placa ce a iesit si nu am multe poze deoarece am uitat sa fac!


Am ales din nou culoarea roz pentru ca am fost imbracata intr-o camasa roz si m-am gandit ca se potrivea!


 
In poza de mai sus si cea de mai jos va arat cum am finalizat nail art-ul si unele din produsele folosite!


 Aceasta este gentuta pe care am luat-o la petrecere! Ea este de la Avon dintro colectie mai veche! Am am de cam 2-3 ani sau chiar mai mult! Cine stie colectiile mai vechi de parfumuri de la Avon stie despre ce vorbesc!



Aceasta a fost tinuta mea!!In jos am avut niste colanti negri din Zara si niste pantofi cu toc de 10 si cu o mica platforma!A avut irizatii argintii si de accea am pus geanta argintie la aceasta tinuta!!Camasa roz este luata din BSK si am luat-o miercuri la reducere si o ador!!!
Daca vreti o sa fac o postare cu noile achizitii in materie de moda!!!Toate produsele pe care le-am luat miercuri au fost la reducere si nici nu ma asteptam sa prind asa reduceri!


Sper ca v-a placut si poate v-am dat o idee buna!!!
Va pup!

sâmbătă, 8 februarie 2014

Update Unboxing C2 Avon 2014!

Buna fetelor!!!
Pentru ca nu am putut sa pun si cele doua parti ale unboxingului facut de mine!Ele erau si cele mai importante deoarece acolo va aratam produsele noi,asa ca m-am gandit sa va fac poze la produsele comandate de mine si la cateva dintre produsele pe care le-au comandat colegele mele si am putut sa fac poze deoarece nu le-am livrat produsele pentru ca nu am fost la scoala!Sper ca o sa va placa toate produsele si sa fiti pregatiti ca mai am pentru azi o postare foarte dragutaa!!!
Va las cu pozele de mai jos! :*

Acesta este colierul care va aparea in C3,eu am putut sa il iau deja deoarece sunt reprezentant si chiar ma bucur ca l-am achizitionat deoarece eram in dilema dar acum nu mai sunt!Il ador!Este superb,luceste foarte mult si este foarte elegant!!!


Inelul Love,care este forte frumos,delicat si chiar ma bucur ca l-am achizitionat deoarece l-am luat sa zic asa pe ultima suta de metri!!Se potriveste si masura si sunt tare incantata de el!


Mai mi-am cumparat 2 lotiuni tonice una de la Naturals si una de la Solutions!Amandoua sunt foarte bune si ma bucur ca le-am achizitionat!!Amandoua sunt cumparate din ofertele pentru reprezentanti!


 De asemenea mai mi-am luat 2 produse de make-up de care sunt foarte multumita si incantata!
CC cream si mascara Super Shock Max intr-o editie speciala!Amandoua produse sunt foarte bune si o sa urmeze un review la fond-ul de ten si la mascara daca vreti si voi!!!


Podusele de mai jos pot sa spun ca au fost cele mai asteptate alaturi de colierul de mai sus!!!
Mi-am luat geanta aceasta neagra care imi place foarte mult si chiar ma bucur ca am luat-o,de asemenea si cu ea eram in dilema dar se pare ca a meritat!Este luat tot din ofertele pentru reprezentanti! Apoi cel mai iubit produs din toata comanda este apa de parfum Herve Leger Intrigue!!!A devenit parfumul meu preferat deoarece miroase divin!!!Il iubesc si in plus l-am achizitionat cu doar 5 lei deoarece am indeplinit un program motivational din campania 2!!!
Multumesc mult Avon pentru toate produsele sunt foarte frumoasa si bune!!!!



Acum ca am terminat cu produsele comandate de mine o sa va arat o parte din produsele comandate de clienti(cele care nu le-am livrat inca).


 Dupa cum observati am facut cadou la fiecare client cate o monstra de ruj si de parfum!Iar cine a comandat un parfum a primit acel tichet pe care il poate inscrie si intra intr-o tomola organizate de compania Avon!!!

 Am avut comanda de 3 kituri pentru sprancene deoarece au fost la reducere,de un intorcator de gene,de 2 fonduri de ten calmante(unul deja l-am livrat),de 2 scrub-uri din gama Planet Spa,doua sprey-uri pentru protectia termica, de 3 parfumuri Little Gold,Red si Black Dress(Red si Black sunt deja livrate) de asemenea si de acel breloc cu inimi pentru Ziua Indragostitilor!!

Sper ca v-au placut produsele mele si cele comandate de clienti!!! Ne vedem mai tarziu intr-o postare noua!!!
Va pup!!

joi, 6 februarie 2014

Unboxing Avon C2 2014!!! :)

Buna fetelor!!

Am pregatit primul video de pe blog!Am mai incercat sa postez dar nu a mers!Sper ca acesta o sa mearga si tin sa va anunt ca o sa pun videoclipul pe bucati deoarece odata nu mai aveam baterie,odata memorie si odata am inchis eu din gresala camera!!!
Vreau sa imi cer scuze si pentru greselile pe care poate ca le-am facut dar este primul video si promit ca urmatorul va fi mai bun!
Este facut de cam 2 saptamani dar am uitat sa il pun!
Vreau sa imi cer scuze si pentru final deoarece nu aveam memorie si a trebuit sa inchei rapid! :)))
Va las cu video-ul si sper ca o sa va placa!




Din pacate nu pot posta si celelalte 2 parti care erau mai lungi si erau cele mai interesante!!!!
O sa incerc sa le pun si pe ele dar cred ca nu merg deoarece sunt prea lungi.....
Momentan puteti vedea decat aceste bucatele mici!! Imi pare tare rau dar ma straduiesc sa le pun si pe cele 2!!!
Va pup si ser ca va plac si acestea micute momentan!

marți, 4 februarie 2014

Idei de cadouri pentru Valentine's Day! :x

Buna fetelor!
Scuze ca nu am mai postat dar am vazut ca nu prea a mers ideea cu programul asa ca nu o sa ilmai respect si o sa postez ideile care le aveam cand vreau nu cand scria pe program!Imi pare rau ca nu a prins aceasta idee dar asta este,sa trecem la ''oile'' noastre!

In aceasta postare vreau sa va dau idei de cadouri pentru Ziua Indragostitilor din brosura Avon!
M-am gandit ca unele dintre voi nu stiti ce sa ii luati iubitului,sotului sau chiar iubitul nu stie ce sa va ia si voi ii puteti spune!Sper ca o sa va inspire si ca o sa va placa! :*

Pentru cele care vor sa comande ceva ma pot suna la 0720764022 sau sa imi lase un mesaj pe facebook si va voi raspunde cu siguranta!FB: Toma Andreea, o sa va las mai jos si un link!
Sunt din Afumti,dar livrez produsele si in Bucuresti doarece de luni pana vineri ma duc la scoala!
https://www.facebook.com/toma.andreea.10
Astept mesajele voastre!!


1.Primul cadou care ar putea sa vi-l ofere iubitul este rujul Ultra Colour Absolute!
Aveti la alegere 20 de nuante superbe care va vor reprezenta!
Pretul lui este de 15,99 lei!Un pret foarte atragator!!



2.Apa de toaleta Avon Exploration pentru el!
Este nou lansata are un miros fresh dar in acelasi timp si putin tare!Cu siguranta veti simti mirosul placut al iubitului cand si-a aplicat parfumul!!!
El este la la pretul de 49,99 lei doar parfumul iar daca alegeti sa ii faceti cadou setul format din parfum,deodorant si gel de dus pentru par si corp il puteti cumpara cu doar 64,99 lei!


3.Rochia Cosy Hooded
Incalzeste-te in aceasta rochita si bucura-te inmpreune cu iubitul tau de ziua voastra!Aceasta rochita este calduroasa este asemanatoare cu un pulover si este foarte cool!!Daca iubitul tau vrea sa iti faca un cadou acesta este perfect!!
In brosura are pretul de 79,99 lei dar daca o comandati de la mine o puteti achizitiona cu 70 lei!!!
Super tentant!!



4.Setul de 3 prouse
Acest set este perfect pentru un cadou care ti-l poate oferi iubitul sau sotul tau!
Sunt niste produse esentiale pentru o femeie si sunt foarte bune!Daca iti place spune-i sotului sa ti-l daruiasca!
Il poti achizitiona cu doar 44,99 lei daca mai comanzi produse in valoare de 45 lei!!!SUPER OFERTA!!!

 
5.Apa de toaleta Elite Gentleman in editie speciala
Acest parfum este foarte potrivit pentru o noapte la un restaurant alaturi de tine in ziua de 14 februarie!!Este tare dar nu deranjant!!Cu siguranta iubitul tau va fi incantat de acest cadou!!
Poti sa iei acest parfum cu doar 19,99 lei daca mai comanzi orice alt produs!


6.Ceas barbatesc Rubber Band
Acest ceas este dedicat pentru iubitul tau!Il poate purta la job,la o iesire in oras sau chiar la petrecerea de Ziua Indragostitilor!!!!Il poti face cadou si cu siguranta ii va placea foarte mult,iar daca pana acum nu purta ceasuri cu siguranta acesta il va face sa ii placa ceasurile!!!
Il poti cumpara cu 79,99 lei!!


7.Breloc Earthly Paradise
Acest breloc arata dragostea pe care o porti partenerului tau!
O jumatate pentru tine,una pentru iubitul tau!!
Acest breloc este la pretul de 17,99 lei!

Alaturi de acest breloc iubitul iti poate face cadou colierul Love care are acelasi design ca o jumatate din inima de la brelocul de mai sus!


Acesta este la pretul de 29,99 lei!

8.Parfumul Avon Love
Acest parfum are o tenta dulce dar nu deranjant!
Este in tendinta cu Ziua Indragostitilor , iar daca tu vei purta acest parfum in acea zi speciala,luma va sti ca esti indragostita!
Este la pretul de 29,99 lei!!

                                    9.Inel Love
Mesajul de pe acest inel reda starea ta din fiecare zi!Este foarte delicat si cool!Il puteti cumpara cu doar 10,99 lei daca comandati din brosura un produs din gama clearskin!!!


10.Apa de toaleta Today Tomorrow Always pentru el
Fa-i cadou acest parfum sotului si te va iubi mult mai mult cand va vedea cat de bine miroase!
El este la pretul de 60 lei!


Daca cumperi parfumul de mai sus poti achizitiona si acest set de cercei cu doar 19,99 lei!
Asa ai un cadou si pentru iubit si iti faci si tu singura un cadouas!


11.Lingurite in forma de inima
Te poti rasfata cu iubitul sau sotul mancand o praitura cu aceste lingurite foarte dragute!
Le gasesti in brosura la 19,99 lei!


12. Set de accesorii pentru gatit
Cu acest set poti crea niste briose in forma de inima cu care te vei rasfata tu si partenerul tau in dimineata de Ziua Indragostitilor!
Setul costa 39,99 lei!


13.Set de cani in foma de inima
Bea ceaiul sau cafeaua in aceste cani si vei fi mereu in spiritul iubirii!
Una tu si una iubitul tau!! Le gasesti la pretul de 44,99 lei!

 14.Set Fondue
Un set din ceramica in care iti vei topi ciocolata si vei manca fructe cu ciocolata alaturi de persoana iubita!
Acest suport este la pretul de 69,99 lei!


Acestea au fost produsele recomandate de mine!
Sunte cateva din cele multe oferte de la Avon dar eu le-am inclus aici pe cele mai frumoase si tentante!
Sper ca v-am fost de ajutor si nu uitati sa ma contactati pe facebook sau sa ma sunati la 0720764022!
Va doresc o Zi a Indragostitilor cat mai frumoasa!
V-am pupat! :*