Buna fetelor!
Am pregatit rutina mea de demachiare si hidratare!Sper ca o sa va placa postarea pentru ca am vazut ca nu prea mai sunteti active!!!Am postat un review si nu a avut vizualizari si ma dezamageste asta!!!!
Chiar acum cand am facut un program si pe care incerc sa il respect voi nu mai sunteti active.... Pacat
Astept sa vad cum se va termina saptamna ca sa stiu daca sa mai postez!!!
Primul pas pe care il fac in rutina mea este sa ma demachez!Folosesc un demachiant de la Elmiplant din gama Bioten luat din DM!Este foarte bun si imi place ca lasa pielea hidratata nupa ce imi curat tenul!

Apoi aplic o lotiune tonica pentru o curatare si mai buna si pentru a usca cosurile de pe fata!Este o lotiune tonica noua care am luat-o de la Avon si comanda azi a sosit si cat de curand va aparea un unboxing dar sper sa mearga sa postez clipul!!Are un miros foarte frumos chiar miroase a piersici si pot sa spun ca il ador!!!
Aplic demachiantul si tonicul ep niste dischete demachiante de la Bella cumparate din DM care sunt preferatele mele doarece imi place foarte mult forma lor si calitatea lor!!

Am pregatit rutina mea de demachiare si hidratare!Sper ca o sa va placa postarea pentru ca am vazut ca nu prea mai sunteti active!!!Am postat un review si nu a avut vizualizari si ma dezamageste asta!!!!
Chiar acum cand am facut un program si pe care incerc sa il respect voi nu mai sunteti active.... Pacat
Astept sa vad cum se va termina saptamna ca sa stiu daca sa mai postez!!!
Primul pas pe care il fac in rutina mea este sa ma demachez!Folosesc un demachiant de la Elmiplant din gama Bioten luat din DM!Este foarte bun si imi place ca lasa pielea hidratata nupa ce imi curat tenul!

Apoi aplic o lotiune tonica pentru o curatare si mai buna si pentru a usca cosurile de pe fata!Este o lotiune tonica noua care am luat-o de la Avon si comanda azi a sosit si cat de curand va aparea un unboxing dar sper sa mearga sa postez clipul!!Are un miros foarte frumos chiar miroase a piersici si pot sa spun ca il ador!!!
Aplic demachiantul si tonicul ep niste dischete demachiante de la Bella cumparate din DM care sunt preferatele mele doarece imi place foarte mult forma lor si calitatea lor!!


Dupa ce astept sa se usuce tonicul aplic crema mea de cosuri
preferata!!!Care este foarte buna si foarte eficienta!Nu va spun mai
multe deoarece va urma un review!!

Dupa 30 de minute crema de cosuri ai intrat in piele si pe
obraji,barbie,frunte si nas aplic cremamea hidratanta de la Herbagen
care este fara parabeni si este cea mai buna crema a momentului pentru
mine!!Deasemenea si la ea va urma un review!
Apoi in jurul ochilor apilc un cel revitalizant de la Avon din gama Planet Spa care este cel mai bun gel pentru ochi incercat de mine de la Avon!
Acestea sunt produsle folosite de mine,sper ca v-auplacut si astept sa spuneti intr-un comentariu ce produse folositi pentru rutina voastra de demachiere si hidratare!!!



Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu