sâmbătă, 21 iunie 2014

Make-up by me !!!

Hei fetelor !!!
Am hotarat sa revin aici pe blog si sa va impartasesc ceea ce fac si ce produse folosesc,daca sunt bune sau nu, sfaturi in moda, si multe alte lucruri!!!

Pentru ca am facut un mic curs de machiaj,mi-am perfectionat modul de machiaj si chiar am avut si niste cliente!!! In aceasta postare o sa va arat  un machiaj pe care l-am facut unei cliente!!!
Eu sper sa va placa ce am facut si o sa mai vedeti poze cu alte machiaje!!!




Acest machiaj este realizat cu nuante de albastru,negru si alb pentrtu iluminarea arcadei si a coltului intern toate din paleta cu 150 de culori de la #Elf !!! Pe buze am folosit un ruj de la Avon!! Fondul de ten folosit este cel de la Avon din gama 24 K Gold! In obraj am folosit un bronzer de la Elf pe parcurs am accentuat culoarea lui dar nu am mai facut poza!! Rimelul folosit este cel de la Avon din gama LUXE,kitul de sprancene de la Oriflame,pudra de la Bourjois Paris si corectorul de la Farmasi!!!





Machiajul a fost unul pentru o nunta,clienta a purtat o rochie neagra cu niste accesorii aplicate pe aceasta in jurul gatului care erau argintii!!

Daca doriti sa va programati pentru machiaj va rog sa ma contactati la 0720764022!!!
Pret Machaje:

   -Machiaj cu nuante naturale sau colorate fara gene false 40 lei
   -Machiaj cu nuante naturale sau colorate cu gene false 50 lei
   -Machiaj cu gliter si gene false 60 lei
   -Machiaj de mireasa cu tot cu gene false 100 lei

   -Proba machiaj intre 25-35 lei (depinde de machiaj)

Acesta a fost machiajul!!! Sper ca v-a placut,eu astept parerile voastre despre machiaj si va anunt ca o sa mai vedeti machiaje realizate de mine aici pe blog!!!

Ne vede peste cateva minute cu un Sale Blog!!! Am cateva lucruri nefolosite si poate altor fete le folosesc!!!!

joi, 17 aprilie 2014

Make-up de Pasti!

Buna din nou fetelor!
Am pregatit pentru voi un machiaj pe care puteti sa il purtati in seara de Pasti sau in orice perioada a zilei de Pasti!!! In poze o sa vedeti decat un ochi machiat deoarece eu mai intai facusem la un ochi alt machiaj si nu prea mi-a placut cu iesise asa ca m-am hotarat sa fac altul,si din lene sa zic asa nu am mai stat sa fac si la celalalt ochi!! Eu sper sa va placa si ca v-am dat o idee buna!!


 Machiajul este in totalitate realizat cu culorile din paleta Elf de 150 de culori!! Rimelul folosit este cel de la Avon Aero Volume si pe linia apei inferioare am folosit creionul Super SHOCK in nuanta flash!!! Eu sper sa va placa si ca poate o sa incercati si voi,macar cu alte culori mai blande daca acestea nu va prea caracterizeaza sau nu va plac!!

Varog frumos sa imi scuzati sprancenele dar am uitat pur si simplu sa le conturez!!Nu stiam daca o sa imi iasa cum vroiam eu machiajul si am uitat sa le conturez la inceput!! Iar dupa ce l-am terminat si mi-a placut cum a iesit am spus sa fac repejor poze pentru voi!!! Sper ca nu o sa va deranjeze asta!!


Acesta a fost machiajul realizat de mine sper ca v-a placut si ca a-ti trecut cu vederea sprancenele!!!
Eu ma duc sa vopsesc ouale de Pasti cu mama si ne vedem mai tarziu intr-o postare in care o sa va arat cum au iesit ouale si cum am decorat masa!!
Va pup si va doresc o zi cat mai frumoasa! :* :*

Paleta ELF cu 150 de culori!!!

Hei fetelor!
Acum 1 luna cred am prins o reducere pe siteul celor de la Elf si am prins o reducere de 60%!! <3 Asa ca mi-am cumparat o paleta cu 150 de culori pe care o ''pandeam'' de mult!!:)) Am prins-o cu 44 lei de la 110 lei!!! Deci o investitie foarte buna!!!
A mai fost odata o reducere de 80% dar din pacate nu am prins paleta atunci!!La reducerea aceea paleta fusese la pretul de 26 lei! :O :O deci sa cumperi o paleta de 150 culori cu doar 26 lei este ceva super!! Dar totusi si reducerea pe care am prins-o eu este foarte buna si chiar sunt bucuroasa ca am achizitionat paleta!!!



In afara de paleta de 150 de culori mai mi-am cumparat o pensula pentru ochi din gama elf Essential si anume pensula ''Defining eye'' si mai mi-am cumparat gelul transparent pentru gene si sprancene pe care eu il iubesc!!! 
 

 Paleta este superba!! Sunt o multime de culori,puteti face cu ea o gramada de machiaje,de zi,de noapte,glam,chiar si de mireasa si orice ce vreti voi!!!

Culorile sunt foarte pigmentate,sunt culori sidefate dar si mate in aceasta paleta,unele culori sunt cremoase,nu sunt prafoase ceea ce imi place foarte mult!!!

Aceasta este paleta!! Sper ca v-a placut postarea mea si stati aproape pentru ca va urma o postare noua mai tarziu putin!!
Va pup! :**

miercuri, 16 aprilie 2014

AM REVENIT!!!!


Hei fetelor!!!
Dupa mult timp in care nu am mai postat m-am gandit sa postez pentru ca imi place multe sa vedeti si voi ceea ce mie imi place sa fac,sa va ajut cu idei de machiaje si cu multe alte lucruri!!!!!

Asa ca sper ca o sa ma urmariti din nou si ca o sa fiti alaturi de mine,sa ma convingeti ca sunteti alaturi de mine sa ca va place ce postez si asa eu cu siguranta voi posta mai des!!!

Eu am pregatite cateva postari frumoasa si sper ca o sa fiti alaturi si ca o sa va placa ce postez!!!

Nu uitati ca eu fac inscrieri Avon!!! Va invit cu drag sa faceti parte din  echipa mea si sa va bucurati de cadourile pe care le veti primi de la Avon cat si din partea mea!!! Daca vreti detalii ma puteti contacta la 0720764022 sau imi puteti lasa un mesaj pe facebook aici!!!



Ne vedem peste cateva minute cu o noua postare!!! V-am pupat!! :*

luni, 3 martie 2014

Review sampon uscat Batiste!

Buna fetelor!!!
Imi pare rau ca nu am postat duminica dar a fost vremea urata si nu mi-a mers netul decat pana la ora 17:30 sau ceva de genu! Asa ca am sa postez azi deoarece am timp si chiar vroiam sa fac demult acest review!!

In aceasta postare este vorba despre review-ul Dry Shampoo-ului Batiste!!!
Acesta este primul meu sampon uscat!!!Am auzit la niste fete de sampoanele uscate dar nu stiam de la ce brand sa imi cumpar ca sa fie mai bun! Asa ca am vazut un clip pe youtube in care o fata spunea numai lucruri bune despre el si am spus sa imi comand si eu aceste sampoane! Eu le-am prins la o reducere atunci si va spun ca imi plac foarte mult!!!
Mi-am cumparat 2 sampoane si vreau sa va spun ca tin foarte mult timp!!! Eu le am de prin noiembrie daca nu ma insel si primul tub m-a tinut foarte bine!! Inca mai am putin in el pe fund,dar m-a tinut atat de mult deoarece o perioada de cam 3 sapt sau chiar o luna nu am mai folosit pentru ca aveam o obsesie de a ma spala pe cap mereu! Eu il folosesc cam de 2 ori pe saptamana de obicei sambata sau duminica depinde cum imi sta parul si daca ma du undeva, si miercurea!!!


Am ales sa folosesc acest sampon deoarece imi prelungesc cu  1 zi timpul de spalare a parului! Nu vreau sa imi mai spal atat de des parul deoarece se deterioreaza foarte rau si chiar nu imi place!! Ganditi-va ca a-ti avea o bluza pe care o purtati foarte des deoarece va place si o tot spalati mereu!Ea se deterioreaza,isi pierde culoarea si nu mai este ca la inceput! Acest lucru se intampla si cu parul vostru!!! De aceea va sfatuiesc sa folositi samponul uscat indiferent de de firma este!!!


Are 200 ml,are aroma florara si este foarte usor de folosit!! Pulverizati la radacina,apoi  masati scalpul cu degetele si dupa vi-l puteti coafa sau pieptana!! Este foarte rapid deoarece nu trebuie sa va mai udati parul,apoi sa stati sa il uscati! Daca intr-o zi iti sta parul urat repede repejor pulverizezi samponul uscat la radacina parului si gata!! In plus el ii da volum,elimina grasimea de pe radacina parului si il revitalizeaza!! Cu cateva pulverizari iti simti parul curat si nu mai ai nici-o grija!!
Mie sincer chiar imi place si chiar vi-l recomand si voua! Cand voi termina si al doilea tub am de gand sa imi cumpar unul din DM deoarece vreau sa il incerc si pe el!!


Are aceasta pompita care dozeaza foarte bine produsul!!! Eu am cu aroma folrara acest sampon!

Acesta a fost review-ul sper ca v-a placut si ca nu va suparati ca nu prea mai postez!!
Va pup si ne vedem in postarea urmatoare!! :* :*

sâmbătă, 1 martie 2014

1 Martie!!!

Buna fetelor!
Ce mai faceti???

La multi ani de 1 Martie!!! Va doresc sa aveti o primavara cat mai frumoasa!!!

Am pregatit pentru azi o postare in care o sa vedeti ce am primit eu de 1 Martie si ce i-am facut cadou mamei mele!!!
Sper ca o sa va placa si poate o sa mai postez inca odata azi!!!


Deci de la mama mea am primit acel set Nivea + crema de maini Nivea care a fost primita cadou de la o promotie Nivea,am mai primit si un demachiant Elmiplant dar am uitat sa ii fac poza(o sa il vedeti in alta postare),de la colegi multe bratari dar am pus decat cateva deoarece pe celelalte le am la mana, de la tatal meu acea zambila si brosa cu acel paun!!! Brosa este superba si o ador!!!


Aceasta brosa i-am luat-o eu mamei mele si mai i-am luat o bratara rosie cu un pandantiv cu o potcoava si un mic buchetel de ghiocei pe care  il vedeti in poza de mai sus!!


De la mama mea am mai primit 3 accesorii de la Accessorize care sunt foarte foarte dragutee!!!
Am primit 2 lantisoare!! Unul al aveti mai sus si anume cel cu inima si o pasare sau ce este aia si unul cu niste cuburi metalice!!! Fiecare lant are o placuta acolo unde se inchide lantul pe care este litera ''A''!!! Imi plac foarte mult si mai ales ca au litera ''A'' inscriptionata pe acea placuta!!



Am mai primit si o bratara roz cu auriu care are 2 pandantive,unul in forma  de inima si unul banut!Mai are o cruce si unde se inchide bratara are o steluta!!!Sunt superbe toate aceste accesorii si imi plac mult!!! Ii multumesc mamei mele!!!




Aceasta este brosa primita de la tatal meu!!! Este superba dupa parerea mea!!! Imi place mult si ii multumesc!!!


Acestea au fost cadourile sper ca v-au placut si ne vedem mai tarziu intr-o alta postare!!!
V-am pupat si va doresc un weekend cate mai frumos si o primavara infloritoare!!!

sâmbătă, 22 februarie 2014

TAG Cele 7 Pacate Ale Frumusetii!!!

1. LACOMIE - Care este cel mai ieftin produs cosmetic pe care-l ai? Si care este cel mai scump?
Cele mai ieftine produse din colectia mea sunt creioanele de la Orkide!
   Am 2 de buze si 1 de ochi!! Il mai folosesc pe cel de buze roz iar cel de buze rosu il mai foloseste mama mea! Cel de ochi gri este nefolosit!



Cel mai scump produs pe care il detin este aceasta pudra minerala de la Lancome!
Este o pudra buna care imi place mult si in zilele in care nu vreau sa folosesc fond de ten folosesc aceasta pudra minerala si este perfecta!




 
2. MANIE - Care este produsul cu care te afli intr-o relatie de iubire/ura?
La aceasta intrebare am inclus un produs nou care chiar se potriveste cu intrebarea!
Este o mascara de la Avon pe care am luat-o in C2, imi place foarte mult ca alungeste genele,le si separa dat ceea ce ma deranjeaza este faptul ca atunci cand il aplic la baza genelor ma inteapa perii de pe perie si nu prea imi place acest lucru!



3. POFTA - Care este cel mai delicios produs cosmetic/ingrijire corporala?
Aici intra cu siguranta noul exfoliant de la Avon cu ciocolata!!!
Il iubesc! Are un miros delicios si imi vine sa il mananc!Miroase a inghetata de ciocolata si este foarte ''apetisant''!!! El va ramane mereu cel mai delicios produs!!!!

4. LENE - Ce produs neglijezi din cauza lenei?
Din pacate din cauza lenei uit sa ma dau cu lotiune de corp....Dar atunci cand imi simt pielea  uscata folosesc un sprey de corp cu particule hidratante deoarece este mai usor de aplicat decat lotiunea!! Si dupa cum vedeti imi este ''lene'' sa aplic o lotiune de corp!


5. MANDRIE - Ce produs iti da mai multa incredere in sine?
Aici nu am putut sa aleg 1 singur produs asa ca am ales 2!
Daca ar fi ca intr-o zi sa ma grebesc si sa plec repede cele 2 produse care chiar mi-ar da incredere in mine si anume un corector si un fard negru care il folosesc pe post de tus!!! Se aplica foarte repede si ma simt sigura pe mine cand le port!!

6. RAVNA - Ce atribute gasesti foarte atragatoare la sexul opus?
 Sa fie atragator adica sa imi placa si fizic,sa fie deschis la orice,amuzant,putin romantic,rabdator!
Si un lucru fparte important sa fie ingrizit si sa tina la aspectul lui fizic!


7. INVIDIE - Ce produse ti-ar placea sa primesti cadou?
As vrea sa primesc cadou un fond de ten MAC sau orice alt produs MAC!!



Deasemenea as vrea si un produs LUSH! Eu am vrut sa imi iau odata un balsam de buze care a fost intr-o editie speciala de Craciun dar nu a mai fost in stoc...!!! Iar acum am auzit de un sampon solid foarte bun pe care chiar as vrea sa il cumpar!


Acesta a fost TAG-ul sper ca v-a placut si ca o sa ma urmariti in continuare deoarece mai am idei de postari noi! :* :*
Va pup si va doresc o zi buna!

vineri, 21 februarie 2014

Unboxing Elf!! :) :)

Buna fetelor!!
Azi am primit coletul cu comanda de la Elf! Este prima mea comanda facuta la ei si sunt foarte incantata de produse!!! Sper ca o sa va placa si voua si va las cu unboxingul! :*



 Aceasta este cutia pe exterior si interior! Am avut comanda de 6 produse dar eu am dat inainte acele 10 mail-uri ale prietenelor pentru ca nu stiam ca imi va aparea acea sectiune si cand dau comanda iar cand am incercat sa pun din nou mail-urile imi spunea ca sunt deja in baza de date.... Asa ca din pacate nu am primit cadoul dar nu ma supar asa de mult pentru ca voi mai da comenzi la ei si sper ca voi primi atunci cadoul!! In rest sunt foarte multumita de toate produsele!!! PS: Eu am prins o oferta pe site si nu am vrut sa o ratez!! Pe toata comanda am dat 89 lei cu tot cu transport!!! Deci super ieftin!!!Chiar va recomand produsele lor!!!


 Aici am Beauty Book-ul pe care mi-l doream foarte foarte mult!! De fiecare data cand intram pe site-ul lor aceasta paleta imi sarea in ochi!Este pe masura asteptarilor si deabia astept sa o incerc! Daca o stiti de pe site ea contine 6 eye shadow,1 primer, 1 aplicator si 1 creion!


Aici este un bronzer pe  care la fel il doream foarte mult deoarece imi place si ca are 4 nuante si are un aspect de un produs profesional care ar costa mult mai mult!!!  Este foarte dragut si imi place nespus de mult!!!


Aceasta este o pensula pentru pudra sau fond de ten dar eu o voi folosi pentru fond de ten deoarece pensula mea de fond de ten pe care o foloseam pana acum nu mai imi place si am decis sa o iau pe aceasta!!! Este foarte fina si matasoasa,imi place foarte mult si mi-o doream de mult si pe ea!!!


Aici am un fard duo cremos de pleoape foarte cremos,cu niste culori foarte dragute si foarte purtabile!De aceea am ales si aceste nuante!!Sunt foarte dragute!!


Aici mi-am cumparat acel stick 3 in 1 pentru fata,buze si pleoape pe care cred ca il voi folosi pentru buze si fata! Este o nuanta foarte draguta si cred ca mi-se potriveste foarte bine!!!


Aici am un gel transparent pentru gene si sprancene care mi-sa parut interesant si am mai vazut produse de genul la alte fete de pe youtube si m-am hotarat sa il iau si eu!! Astept sa il incerc si o sa va spun parerea pentru ca le voi face la toate aceste produse comandate review!!


Acestea au fost toate produsele sper ca v-au placut si tin sa mentionez ca nu am comandat mai multe deoarece am considerat ca acestea sunt esentiale si le voi folosi foarte des!Nu avea rost sa dau bani pe altele pe care nu le foloseam si le tineam degeaba in sertar!!!
Va urma si maine o postare si va sfatuiesc sa fiti pe faza!
Va pup si va doresc un weekend cat mai placut! :*

joi, 20 februarie 2014

Unboxing Avon C3 2013!

Buna fetelor!
Ieri mi-a sosit comanda de la Avon dar tot nu merge sa pun video-ul si nu stiu de ce,asa ca am facut o poza de ansamblu! Am facut poza si la ce mi-am cumparat pentru mine si la ce am cumparat pentru cadourile de 1 si 8 Martie si sper ca o sa va placa si o sa urmeze niste postari foarte dragute!!!



Dupa cum se vede si in poza destule produse dupa parerea mea si o sa va spun cateva dintre ele!
Sus de tot am un maiou remodelator alb pe comanda din mini brosura Avon Te Inspira,tot din aceeasi brosura o banda elastica pentru exercitii fizice tot pe comanda,geluri de dus,parfumuri,creme de maini,sprey-rui de corp si par,un exfoliant de corp cu ciocolata care face parte dintr-un set(exfoliantul este minunat,il ador) cateva produse de make-up cum ar fi un luciu de buze,o oja(care este a mea),un corector care este tot al meu,un alt corector care este pe comanda,perle iluminatoare etc! Puteti vedea toate produsele daca va uitati atent!!!

 Acestea sunt produsele comandate pentru mine!! Sunt putine doarece am comandat multe pentru cadouri! Primul este un exfoliant de corp genial care are un miros divin care imi provoaca dependenta sa zic asa,cred ca o sa il cumpar mereu!Apoi o oja luata din ofertele pentru reprezentanti foarte frumoasa pe care o asteptam cu multa rabdare deoarece nu mai aveam aceasta culoare!! Apoi am 2 produse din My Avon Magazine si anume un corector din gama Calming Effects care din pacate este mai inchis decat nuanta mea dar are o acoperire buna si un parfum Percive de 75 de ml!Acesta este o noutate la Avon deoarece este singurul parfum de pana acum cu 75 de ml toate aveau 50 ml! Deasemenea mai sunt inca 2 parfumuri dar eu am putut sa iau decat 1!! Acesta va aparea in campania  4!
Si am primit un cadou foarte dragut din partea companiei Avon si anume o agenda! Care este foarte groasa,foarte glam,si la sfarsitul ei sunt 2 pagini cu stickere autocolante foarte draguteee!!! O ador! Multumesc mult Avon!!!


Aici am produsele care sunt comandate pentru a le face cadou! Sunt si din niste seturi si consider ca aceste produse sunt cele mai bune pentru cadouri!!  Mamei mele i-am cumparat de 1 Martie rujul de la colourtrend si acea lotiune de corp de la naturals cu ciocolata si trandafiri iar pentru 8 Martie acel ser pentru varfuri deteriorate si ii voi mai lua o bluza pe care am vazut-o si mi-a placut mult pentru ea!!
Restul produselor sunt pentru tatal meu,unchii mei,matusile mele,fina,finul meu,bunicile mele!!!

Sper ca v-au placut si o sa ne vedem maine intr-o noua postare!!
Va pup o seara buna si nu uitati sa mai aruncati o privire la postarea anterioara cu Inscrierile la Avon in echipa mea ----> aici!!!

marți, 18 februarie 2014

Inscri-te ca reprezentant Avon in echipa mea!!!

Buna fetelor!!!
Tomai ce a inceput campania 3 Avon! Eu va propun sa va inscrieti in echipa mea Avon ca reprezentant! Totul este foarte simplu!!
  Aveti brosura la dispozitie si voi trebuie doar sa promovati produsele noi de la Avon si in asa fel aveti comanda! Va puteti convinge prietenele sa comande un produs si asa voi veti strange comanda! In aceasta campanie aveti un program motivational foarte frumos si din care castigati niste premii foarte dragute!!! El se desfasoara cam asa: Comanda 2 ape de parfum Avon Femme si primesti gratuit inca 1 SI Comanda 8 ape de parfum Avon Femme si primesti gratuit inca 1 + 50% discount pentru cele 8 ape de parfum Avon Femme comandate!
  Daca va inscrieti in perioada 23 ianuarie-26 martie
de un program junior foarte dragut si cu niste premii pe masura!!!
   O sa va las o poza mai jos in care sunt scris toti pasi care trebuiesc indepliniti pentru a castiga cadourile puse in valoare de Avon!!! IN PLUS daca va inscrieti in aceasta perioada intrati in cursa pentru castigarea unei excursii in 2 la Praga!!! Nu mai sta pe ganduri si contacteaza-ma!!!





Daca ai putin noroc primesti si acele produse cadou si cu comisionul care ti-a ramas de la comenzile tale iti vei lua banii stransi in excuria de vis la Praga!!! Ma poti contacta la 0720764022 sau imi poti lasa un mesaj pe facebook AICI si cu siguranta imi va face placere sa fiti in echipa mea!!!

De asemenea aveti discount la fiecare comanda pe care o dati si asa va vor ramane si mai multi bani!!! Iar daca produsele pe care le primiti cadou din programul junior nu vreti sa le pastrati le puteti recomanda prietenelor la un pret atractiv si asa veti mai face niste banuti!!!
Profita de aceasta ocazie!! Tu vei fi propiul tau sef si vei lucra lejer fara sa te duci la un birou de dimineata pana seara! Poti trimite brosura online prietenelor in timp ce iti bei cafeaua stand pe canapea sau intr-un alt mod lejer
!!!

  Inscrierea este gratuita iar daca te inscri in aceasta perioada in echipa mea vei intra in tombola pentru castigarea unui premiu oferit din partea mea plus un mic cadou pe care vi-l ofer atunci cand va inscrieti!!!
Astept mesajele voastre si celor care o sa se inscrie la mine in echipa le dores niste vanzari cat mai bune!!!
 Va pup si nu uitati sa ma contactati la 0720764022!!!
O saptamana frumoasa!!

duminică, 16 februarie 2014

Mini review la rujurile Ultra Colour Absolute!

Hei fetele!!
Scuze ca nu am mai postat dar nu am mai avut cand deoarece am inceput scoala si in plus eram si foarte obosita!Acum nu prea mai am idei si de aceea vreau sa imi lasati comentarii pentru ca nu stiu ce sa mai postez ca sa fie cat mai dragut!!!
O sa incerc sa postez macar de 2 ori pe saptamana!!

Am pregatit pentru voi niste swatch-uri si un mini review sa zic asa la niste nuante mai inchise de la rujurile de la Avon din gama Ultra Colour Absolute!

Am cateva culori si sunt mai inchise si sunt pentru persoane mai indraznete!!!

1.NUANTE NUDE
        -Coffee Creme



Aici am aplicat un creion de buze tot nude iar apoi aplic rujul!
 
                    Cam asa arata rujul!

   -Warm Honey
Aici am aplicat un creion de buze dar mai putin deoarece am vrut ca nuanta buzelor sa fie foarte apropiata de cea a rujului!
Se vede ca arata mai natural decat cea de mai sus, adica se aseamana foarte bine cu culoare buzelor voastre!!! Mie imi place mai mult aceasta nuanta!



2. NUANTE DE MOV
  -Plush Plum
Aceasta nuanta este foate draguta si chiar este o nuanta de mov care imi place mult!(este facuta cu blit si de aceea se vede asa de luminata)
   -Radiant Rasin
  Aceasta este o nuanta de mov mai inchisa care se potriveste unei femei mai in varsta sa zic asa decat mie!!! Este o culoare draguta dar nu mi-se potriveste mie!! Cele care sunteti mai indraznete puteti purta culoarea aceasta fara probleme!! :)


Acestea au fost culorile,sper ca v-a placut postarea si o sa mai postez odata astazi dar mai tarziu!
Va pup si ne vedem in urmatoarea postare!! :**
PS: Nu uitati sa imi dati idei de noi postari!!!

duminică, 9 februarie 2014

Nail art pentru petrecere!

Buna fetelor!
Ieri nu am mai putut sa pun o a doua postare deoarece m-am pregatit pentru a pleca la o petrecere!
Asa ca m-am gandit sa va arat ce nail art mi-am facut eu,care am considerat ca este potrivit pentru o petrecere dar poate fi purtat si de zi cu zi!!Sper sa va placa ce a iesit si nu am multe poze deoarece am uitat sa fac!


Am ales din nou culoarea roz pentru ca am fost imbracata intr-o camasa roz si m-am gandit ca se potrivea!


 
In poza de mai sus si cea de mai jos va arat cum am finalizat nail art-ul si unele din produsele folosite!


 Aceasta este gentuta pe care am luat-o la petrecere! Ea este de la Avon dintro colectie mai veche! Am am de cam 2-3 ani sau chiar mai mult! Cine stie colectiile mai vechi de parfumuri de la Avon stie despre ce vorbesc!



Aceasta a fost tinuta mea!!In jos am avut niste colanti negri din Zara si niste pantofi cu toc de 10 si cu o mica platforma!A avut irizatii argintii si de accea am pus geanta argintie la aceasta tinuta!!Camasa roz este luata din BSK si am luat-o miercuri la reducere si o ador!!!
Daca vreti o sa fac o postare cu noile achizitii in materie de moda!!!Toate produsele pe care le-am luat miercuri au fost la reducere si nici nu ma asteptam sa prind asa reduceri!


Sper ca v-a placut si poate v-am dat o idee buna!!!
Va pup!