Dupa cum stiti aceasta este postarea cu nail art!
Am facut un model aseara mamei mele si sper ca o sa va placa,am incercat sa il fac mai simplu dar tot odata sa fie finut!
Sper ca o sa va placa!
Am facut un model aseara mamei mele si sper ca o sa va placa,am incercat sa il fac mai simplu dar tot odata sa fie finut!
Sper ca o sa va placa!

Am realizat aceasta manichiura cu oja de la Flormar din gama pretty in
nuanta P21!Este un mov foarte frumos si are o tenta metalica!Apoi am pus
un stras din setul de la Oriflame pe unghia de la degetul mare si de la
cel inelar!Apoi am dat cu un lac peste ca totul sa stea fix!

Imi cer scuze ca se ved greseli dar am facut poza inainte sa corectez!Eu corectez dupa ce se usuca modelul pentru ca nu vreau sa stric ceea ce am creat pana atunci!
Acesta a fost nail art-ul sper ca v-a placut,si mie aceasta culoare mi-se pare ca se potriveste cu vremea de afara!
Va pup! :*


Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu