Aceasta este geanta Elora din campania 1 2014!Este la reducere si chiar va sfatuiesc sa o comandati cat mai aveti timp!!!
Este neagra,are 2 manere,niste tinte rotunde in fata(de acel material sunt prinse manerele si tintele,dupa cum se vede in imagine).Are un fermoar,2 buzunare interioare:1 pentru telefon si 1 pentru bani sau ce vreti voi!Mai are inca un buzunar interior cu fermoar care este foarte mare!
Geanta este foarte mare si spatioasa,si ceea ce imi place cel mai mult la ea este ca nu are acel buzunar pe mijloc care desparte geanta in 2 compartimente!!!Desigur nici-o geanta de la Avon nu are buzunarul de care v-am spus mai sus!Si asta imi placefoarte mult!!!
Este foarte rezistenta si nu stiu cum dar oricat a-si baga in geanta ea nu este grea!!!Spre deosebire de alte genti!
Daca va place nu uitati sa apasati butonul LIKE,COMENT,SHARE si SUBSCRIBE!!!

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu