vineri, 17 ianuarie 2014

Dejamagire..... :( :(

Am vazut ca la primul machiaj pe care l-am postat aici pe blog voi nu prea a-ti fost atrasi s-au nu va placut!Nu stiu de ce pentru ca este unul destul de dragut si mai m-am gandit ca paote voi a-ti spus ca nu sunt eu si ca am luat pozele de pe google sau ceva de genu!
Va anunt ca sunt eu si dupa cum veti vedea si in postarea cu rutina de fonde de ten iar am pus poze cu mine si ca sa va conving ca eu sunt o sa incep sa si filmez video-uri pe care o sa le postez aici!
Mai aruncati o privire la machiaj pentru ca sunt si eu dezamagita deorece am muncit la el!
Daca nu va plac postariel acestea sa imi spuneti ca sa nu mai pun!!!
VA MULTUMESC! :*

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu