luni, 27 ianuarie 2014

Postare intarziata.....

Hei fetelor!
Imi cer scuze ca aseara nu am mai postat review-ul dar  din cauza firgului si a zapezii s-a luat curentul in toata comuna!
Azi voi devia sa zic asa de la program ca sa postez si review-ul!
De asemenea o sa postez nail art-ul pentru ca asta scrie in program!
Sper ca v-au placut ideile si ca o sa va placa in timp ce veti vedea postarile!
Va pup si va las cu postare pentru nail art care va aparea cam in 10 minute!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu