sâmbătă, 18 ianuarie 2014

Mini Houl!!!

Hei fetele!Am pregatit pentru voi un mini houl!Sper ca o sa va placa si sa vedem ce produse mi-am achizitionat de curand!

1.Primul produs esteo bluza pe care am luat-o azi de la Mini Prix de la Piata Romana!Am prins 80%  reducere la orice produs si bluza custa 19 lei iau eu am luat-o cu doar 3,80 lei dupa aplicarea discountului!!!WOW WOW WOW!Super ieftin si bluzita este super frumoasa!Paca ca am ajuns cam tarziu deoarece hainele frumoase si incaltamintea frumoasa a fost cumparata! Puteti sa va duceti azi sau maine deoarece si maine ma este reducere!
Bluzita este albastra cu dungi albe si la spate are o micuta gaura care se poate inchide cu nasturii sai sau o puteti lasa asa ca o bluza cu spatele gol!!!
Din pacate nu am mai gasit si altceva si imi pare rau!Dar poate o sa mai merg si o sa va spun si voua!





2.Un balsam de buze din Dm de la Balea pe care tot azi l-am cumparat cu 5,80 lei sau ceva asemanator!Este cu aroma de portocale,foarte hidratant,miroase genial,are 10 g,este perfect pentru geanta!










3.Un parfum de la Avon si anume LOVE!!!Este foarte dragut si ambalajul si mirosul!Persista 6 ore!Este testat de mine!!!Este in special pentru adolescente,adica se potriveste mai bine!!!!






4.Noul ruj Ultra Color Absolute de la Avon lansat de Antonia!!!Este foarte bun!Eu il am in  nuanta Tender Mauve!Ceea ce imi place cel mai mult la el este faptul ca are balsam in el si imi hidrateaza buzele extrem de bine si la vantul de afara chiar aveam nevoie de un ruj hidratant!Este indeajuns de pigmentat dar retineti ca rujurile hidratante nu sunt extrem de pigmentate!Dar eu tot le ador!Chiar vi-l recomand si este la un pret super de doar 16 lei!!!!





5.2 Sampoane uscate de la Balea pe care tot azi le-am luat dar uitasem sa spun de ele!Sunt foarte practice doarece cand ai parul gras si trebuie sa te duc undeva si nu ai timp si chef aplici imediat samponul uscat si scapi de spalatul pe cap in ziua aceea!Chiar vi-l recomand!!! Este 12 lei!



6.Un deodorant de la Nivea care protejweaza foarte mult si bine!Nu lasa acea pelicula plinda de pudra!Destest asta la un deodorant!Miroase foarte bine si tine destul!!!Vi-l recomand!Este cam 14 lei!






7.Acetona de la Mega Image care sterge foarte bine,este destul de mare si alteva nu stiu ce sa va mai spun despre ea!Este preferata mea momentan deoarece sterge foarte bine!!!Nu mai stiu cat a costat!





 Cam acestea au fost produsele sper ca v-au placut si ca v-am dat niste sfaturi bune!!!!
Va pup si ne vedem in urmatoare postare care va fi peste cateva ore!!!!




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu