Buna fetelor!!!
Imi pare rau ca nu am postat duminica dar a fost vremea urata si nu mi-a mers netul decat pana la ora 17:30 sau ceva de genu! Asa ca am sa postez azi deoarece am timp si chiar vroiam sa fac demult acest review!!
In aceasta postare este vorba despre review-ul Dry Shampoo-ului Batiste!!!
Acesta este primul meu sampon uscat!!!Am auzit la niste fete de sampoanele uscate dar nu stiam de la ce brand sa imi cumpar ca sa fie mai bun! Asa ca am vazut un clip pe youtube in care o fata spunea numai lucruri bune despre el si am spus sa imi comand si eu aceste sampoane! Eu le-am prins la o reducere atunci si va spun ca imi plac foarte mult!!!
Mi-am cumparat 2 sampoane si vreau sa va spun ca tin foarte mult timp!!! Eu le am de prin noiembrie daca nu ma insel si primul tub m-a tinut foarte bine!! Inca mai am putin in el pe fund,dar m-a tinut atat de mult deoarece o perioada de cam 3 sapt sau chiar o luna nu am mai folosit pentru ca aveam o obsesie de a ma spala pe cap mereu! Eu il folosesc cam de 2 ori pe saptamana de obicei sambata sau duminica depinde cum imi sta parul si daca ma du undeva, si miercurea!!!
Imi pare rau ca nu am postat duminica dar a fost vremea urata si nu mi-a mers netul decat pana la ora 17:30 sau ceva de genu! Asa ca am sa postez azi deoarece am timp si chiar vroiam sa fac demult acest review!!
In aceasta postare este vorba despre review-ul Dry Shampoo-ului Batiste!!!
Acesta este primul meu sampon uscat!!!Am auzit la niste fete de sampoanele uscate dar nu stiam de la ce brand sa imi cumpar ca sa fie mai bun! Asa ca am vazut un clip pe youtube in care o fata spunea numai lucruri bune despre el si am spus sa imi comand si eu aceste sampoane! Eu le-am prins la o reducere atunci si va spun ca imi plac foarte mult!!!
Mi-am cumparat 2 sampoane si vreau sa va spun ca tin foarte mult timp!!! Eu le am de prin noiembrie daca nu ma insel si primul tub m-a tinut foarte bine!! Inca mai am putin in el pe fund,dar m-a tinut atat de mult deoarece o perioada de cam 3 sapt sau chiar o luna nu am mai folosit pentru ca aveam o obsesie de a ma spala pe cap mereu! Eu il folosesc cam de 2 ori pe saptamana de obicei sambata sau duminica depinde cum imi sta parul si daca ma du undeva, si miercurea!!!

Am ales sa folosesc acest sampon deoarece imi prelungesc cu 1 zi timpul de spalare a parului! Nu vreau sa imi mai spal atat de des parul deoarece se deterioreaza foarte rau si chiar nu imi place!! Ganditi-va ca a-ti avea o bluza pe care o purtati foarte des deoarece va place si o tot spalati mereu!Ea se deterioreaza,isi pierde culoarea si nu mai este ca la inceput! Acest lucru se intampla si cu parul vostru!!! De aceea va sfatuiesc sa folositi samponul uscat indiferent de de firma este!!!
Are 200 ml,are aroma florara si este foarte usor de folosit!! Pulverizati la radacina,apoi masati scalpul cu degetele si dupa vi-l puteti coafa sau pieptana!! Este foarte rapid deoarece nu trebuie sa va mai udati parul,apoi sa stati sa il uscati! Daca intr-o zi iti sta parul urat repede repejor pulverizezi samponul uscat la radacina parului si gata!! In plus el ii da volum,elimina grasimea de pe radacina parului si il revitalizeaza!! Cu cateva pulverizari iti simti parul curat si nu mai ai nici-o grija!!
Mie sincer chiar imi place si chiar vi-l recomand si voua! Cand voi termina si al doilea tub am de gand sa imi cumpar unul din DM deoarece vreau sa il incerc si pe el!!
Are aceasta pompita care dozeaza foarte bine produsul!!! Eu am cu aroma folrara acest sampon!
Acesta a fost review-ul sper ca v-a placut si ca nu va suparati ca nu prea mai postez!!
Va pup si ne vedem in postarea urmatoare!! :* :*







