joi, 19 decembrie 2013

Stikere pentru nail art Avon!

Pentru ca multe fete de la mine de la scoala vreoiau sa vada cum arata acele stikere de la Avon,m-am hotarat sa pun aceasta poza si pentru ele si pentru multe alte fete care erau interesate!!!
Sper ca va plac!!!Mie imi plac mult si imi pare rau ca atunci nu mi-am comandat si celalalt model!
Astept pareri! :*

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu