miercuri, 18 decembrie 2013

Christmas three!Nail art!

Incepem cu o poza nail art de Craciun!
Sper ca va place si astept pareri!
Ojele folosite:-oja rosie  folosita pe toate unghiile este de la Flormar
                       -oja verde folosita pt bradut este de la Flormar
                       -oja galbena folosita pt varful bradutului este de la Avon
                       -oja alba folosita pt globurile din bradut este de la Rapsodi(un brand mai mic)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu