Incepem cu o poza nail art de Craciun!
Sper ca va place si astept pareri!
Ojele folosite:-oja rosie folosita pe toate unghiile este de la Flormar
-oja verde folosita pt bradut este de la Flormar
-oja galbena folosita pt varful bradutului este de la Avon
-oja alba folosita pt globurile din bradut este de la Rapsodi(un brand mai mic)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu