duminică, 22 decembrie 2013

Nail art for Christmas!

Am pregatit inca un model de unghii pentru craciun foarte usor de realizat!!!
Pe toate unghiile am aplicat oja Flormar din gama pretty in nuanta P16(2 straturi daca vreti ca oja sa fie mai frumoasa),iar pe degetul inelar si degetul mare am folosit sclipiciul de la Avon in nuanta Silver Plated!!!!
Pe oja de la Flormar am dat 3,50 lei si am luat-o din Carrefour miercuri!A fost la reducere si daca vreti sa o luati cred ca o sa o mai gasiti!Dezavantajul este ca are doar 6 ml!!!Iar pe oja de la Avon am dat 10 lei si are 8 ml!
Sper ca va place cum a iesit si astept pareri!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu