AndreeAvon
joi, 19 decembrie 2013
Papucei de casa!
Papuceii mei de casa preferati!
Sunt pufosi,caldurosi si foarte eleganti!!!
Ii ador! <3
Ce parere aveti???
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu