joi, 19 decembrie 2013

Papucei de casa!

Papuceii mei de casa preferati!
Sunt pufosi,caldurosi si foarte eleganti!!!
Ii ador! <3
Ce parere aveti???

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu