AndreeAvon
luni, 23 decembrie 2013
Bradutul de Craciun!
Buna fetelor!
Acesta este bradul meu!Ce parere aveti???Stiu ca nu este prea reusit dar merge!
Intre timp am mai cumparat niste globulete si am mai adugat prin el!
Voi v-ati facut bradul???
@Craciun @Bradut
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu