luni, 23 decembrie 2013

Bradutul de Craciun!

Buna fetelor!
Acesta este bradul meu!Ce parere aveti???Stiu ca nu este prea reusit dar merge!
Intre timp am mai cumparat niste globulete si am mai adugat prin el!
Voi v-ati facut bradul???
@Craciun   @Bradut

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu