1. LACOMIE - Care este cel mai ieftin produs cosmetic pe care-l ai? Si care este cel mai scump?
Cele mai ieftine produse din colectia mea sunt creioanele de la Orkide!
Am 2 de buze si 1 de ochi!! Il mai folosesc pe cel de buze roz iar cel de buze rosu il mai foloseste mama mea! Cel de ochi gri este nefolosit!

Cel mai scump produs pe care il detin este aceasta pudra minerala de la Lancome!
Este o pudra buna care imi place mult si in zilele in care nu vreau sa folosesc fond de ten folosesc aceasta pudra minerala si este perfecta!
Cele mai ieftine produse din colectia mea sunt creioanele de la Orkide!
Am 2 de buze si 1 de ochi!! Il mai folosesc pe cel de buze roz iar cel de buze rosu il mai foloseste mama mea! Cel de ochi gri este nefolosit!

Cel mai scump produs pe care il detin este aceasta pudra minerala de la Lancome!
Este o pudra buna care imi place mult si in zilele in care nu vreau sa folosesc fond de ten folosesc aceasta pudra minerala si este perfecta!


2. MANIE - Care este produsul cu care te afli intr-o relatie de iubire/ura?
La aceasta intrebare am inclus un produs nou care chiar se potriveste cu intrebarea!
Este o mascara de la Avon pe care am luat-o in C2, imi place foarte mult ca alungeste genele,le si separa dat ceea ce ma deranjeaza este faptul ca atunci cand il aplic la baza genelor ma inteapa perii de pe perie si nu prea imi place acest lucru!
La aceasta intrebare am inclus un produs nou care chiar se potriveste cu intrebarea!
Este o mascara de la Avon pe care am luat-o in C2, imi place foarte mult ca alungeste genele,le si separa dat ceea ce ma deranjeaza este faptul ca atunci cand il aplic la baza genelor ma inteapa perii de pe perie si nu prea imi place acest lucru!

3. POFTA - Care este cel mai delicios produs cosmetic/ingrijire corporala?
Aici intra cu siguranta noul exfoliant de la Avon cu ciocolata!!!
Il iubesc! Are un miros delicios si imi vine sa il mananc!Miroase a inghetata de ciocolata si este foarte ''apetisant''!!! El va ramane mereu cel mai delicios produs!!!!
4. LENE - Ce produs neglijezi din cauza lenei?
Din pacate din cauza lenei uit sa ma dau cu lotiune de corp....Dar atunci cand imi simt pielea uscata folosesc un sprey de corp cu particule hidratante deoarece este mai usor de aplicat decat lotiunea!! Si dupa cum vedeti imi este ''lene'' sa aplic o lotiune de corp!

5. MANDRIE - Ce produs iti da mai multa incredere in sine?
Aici nu am putut sa aleg 1 singur produs asa ca am ales 2!
Daca ar fi ca intr-o zi sa ma grebesc si sa plec repede cele 2 produse care chiar mi-ar da incredere in mine si anume un corector si un fard negru care il folosesc pe post de tus!!! Se aplica foarte repede si ma simt sigura pe mine cand le port!!
6. RAVNA - Ce atribute gasesti foarte atragatoare la sexul opus?
Sa fie atragator adica sa imi placa si fizic,sa fie deschis la orice,amuzant,putin romantic,rabdator!
Si un lucru fparte important sa fie ingrizit si sa tina la aspectul lui fizic!
7. INVIDIE - Ce produse ti-ar placea sa primesti cadou?
As vrea sa primesc cadou un fond de ten MAC sau orice alt produs MAC!!

Deasemenea as vrea si un produs LUSH! Eu am vrut sa imi iau odata un balsam de buze care a fost intr-o editie speciala de Craciun dar nu a mai fost in stoc...!!! Iar acum am auzit de un sampon solid foarte bun pe care chiar as vrea sa il cumpar!
Acesta a fost TAG-ul sper ca v-a placut si ca o sa ma urmariti in continuare deoarece mai am idei de postari noi! :* :*
Va pup si va doresc o zi buna!




Super tag-ul tau. Te pup. Treci si pe la mine, daca vrei bineinteles :) te astept cu review noi si comentarii :*:*:*:*:*:*:
RăspundețiȘtergereMultumesc! Desigur ca ma uit si pe blogul tau! :*
ȘtergereSi maine va urma o noua postare!!
Abia astept am sa intru si azi sa ma uit. Te pup
ȘtergereDragutt, poate o sa il fac si eu ♥
RăspundețiȘtergereFoarte frumos tagul ,poate o sa-l fac si eu
RăspundețiȘtergere