Buna fetelor!!!
Pentru ca nu am putut sa pun si cele doua parti ale unboxingului facut de mine!Ele erau si cele mai importante deoarece acolo va aratam produsele noi,asa ca m-am gandit sa va fac poze la produsele comandate de mine si la cateva dintre produsele pe care le-au comandat colegele mele si am putut sa fac poze deoarece nu le-am livrat produsele pentru ca nu am fost la scoala!Sper ca o sa va placa toate produsele si sa fiti pregatiti ca mai am pentru azi o postare foarte dragutaa!!!
Va las cu pozele de mai jos! :*
Acesta este colierul care va aparea in C3,eu am putut sa il iau deja deoarece sunt reprezentant si chiar ma bucur ca l-am achizitionat deoarece eram in dilema dar acum nu mai sunt!Il ador!Este superb,luceste foarte mult si este foarte elegant!!!

Pentru ca nu am putut sa pun si cele doua parti ale unboxingului facut de mine!Ele erau si cele mai importante deoarece acolo va aratam produsele noi,asa ca m-am gandit sa va fac poze la produsele comandate de mine si la cateva dintre produsele pe care le-au comandat colegele mele si am putut sa fac poze deoarece nu le-am livrat produsele pentru ca nu am fost la scoala!Sper ca o sa va placa toate produsele si sa fiti pregatiti ca mai am pentru azi o postare foarte dragutaa!!!
Va las cu pozele de mai jos! :*
Acesta este colierul care va aparea in C3,eu am putut sa il iau deja deoarece sunt reprezentant si chiar ma bucur ca l-am achizitionat deoarece eram in dilema dar acum nu mai sunt!Il ador!Este superb,luceste foarte mult si este foarte elegant!!!

Inelul Love,care este forte frumos,delicat si chiar ma bucur ca l-am achizitionat deoarece l-am luat sa zic asa pe ultima suta de metri!!Se potriveste si masura si sunt tare incantata de el!
Mai mi-am cumparat 2 lotiuni tonice una de la Naturals si una de la Solutions!Amandoua sunt foarte bune si ma bucur ca le-am achizitionat!!Amandoua sunt cumparate din ofertele pentru reprezentanti!
De asemenea mai mi-am luat 2 produse de make-up de care sunt foarte multumita si incantata!
CC cream si mascara Super Shock Max intr-o editie speciala!Amandoua produse sunt foarte bune si o sa urmeze un review la fond-ul de ten si la mascara daca vreti si voi!!!
Podusele de mai jos pot sa spun ca au fost cele mai asteptate alaturi de colierul de mai sus!!!
Mi-am luat geanta aceasta neagra care imi place foarte mult si chiar ma bucur ca am luat-o,de asemenea si cu ea eram in dilema dar se pare ca a meritat!Este luat tot din ofertele pentru reprezentanti! Apoi cel mai iubit produs din toata comanda este apa de parfum Herve Leger Intrigue!!!A devenit parfumul meu preferat deoarece miroase divin!!!Il iubesc si in plus l-am achizitionat cu doar 5 lei deoarece am indeplinit un program motivational din campania 2!!!
Multumesc mult Avon pentru toate produsele sunt foarte frumoasa si bune!!!!

Acum ca am terminat cu produsele comandate de mine o sa va arat o parte din produsele comandate de clienti(cele care nu le-am livrat inca).
Dupa cum observati am facut cadou la fiecare client cate o monstra de ruj si de parfum!Iar cine a comandat un parfum a primit acel tichet pe care il poate inscrie si intra intr-o tomola organizate de compania Avon!!!
Am avut comanda de 3 kituri pentru sprancene deoarece au fost la reducere,de un intorcator de gene,de 2 fonduri de ten calmante(unul deja l-am livrat),de 2 scrub-uri din gama Planet Spa,doua sprey-uri pentru protectia termica, de 3 parfumuri Little Gold,Red si Black Dress(Red si Black sunt deja livrate) de asemenea si de acel breloc cu inimi pentru Ziua Indragostitilor!!
Sper ca v-au placut produsele mele si cele comandate de clienti!!! Ne vedem mai tarziu intr-o postare noua!!!
Va pup!!






Superb e toate, dar colierul si geanta sunt divine ♥
RăspundețiȘtergereDa!!Si eu sunt de aceeasi parere!! :*
Ștergere