Buna fetelor!
Ieri nu am mai putut sa pun o a doua postare deoarece m-am pregatit pentru a pleca la o petrecere!Asa ca m-am gandit sa va arat ce nail art mi-am facut eu,care am considerat ca este potrivit pentru o petrecere dar poate fi purtat si de zi cu zi!!Sper sa va placa ce a iesit si nu am multe poze deoarece am uitat sa fac!
Am ales din nou culoarea roz pentru ca am fost imbracata intr-o camasa roz si m-am gandit ca se potrivea!

In poza de mai sus si cea de mai jos va arat cum am finalizat nail art-ul si unele din produsele folosite!
Aceasta este gentuta pe care am luat-o la petrecere! Ea este de la Avon dintro colectie mai veche! Am am de cam 2-3 ani sau chiar mai mult! Cine stie colectiile mai vechi de parfumuri de la Avon stie despre ce vorbesc!

Aceasta a fost tinuta mea!!In jos am avut niste colanti negri din Zara si niste pantofi cu toc de 10 si cu o mica platforma!A avut irizatii argintii si de accea am pus geanta argintie la aceasta tinuta!!Camasa roz este luata din BSK si am luat-o miercuri la reducere si o ador!!!
Daca vreti o sa fac o postare cu noile achizitii in materie de moda!!!Toate produsele pe care le-am luat miercuri au fost la reducere si nici nu ma asteptam sa prind asa reduceri!
Sper ca v-a placut si poate v-am dat o idee buna!!!
Va pup!


Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu