sâmbătă, 1 martie 2014

1 Martie!!!

Buna fetelor!
Ce mai faceti???

La multi ani de 1 Martie!!! Va doresc sa aveti o primavara cat mai frumoasa!!!

Am pregatit pentru azi o postare in care o sa vedeti ce am primit eu de 1 Martie si ce i-am facut cadou mamei mele!!!
Sper ca o sa va placa si poate o sa mai postez inca odata azi!!!


Deci de la mama mea am primit acel set Nivea + crema de maini Nivea care a fost primita cadou de la o promotie Nivea,am mai primit si un demachiant Elmiplant dar am uitat sa ii fac poza(o sa il vedeti in alta postare),de la colegi multe bratari dar am pus decat cateva deoarece pe celelalte le am la mana, de la tatal meu acea zambila si brosa cu acel paun!!! Brosa este superba si o ador!!!


Aceasta brosa i-am luat-o eu mamei mele si mai i-am luat o bratara rosie cu un pandantiv cu o potcoava si un mic buchetel de ghiocei pe care  il vedeti in poza de mai sus!!


De la mama mea am mai primit 3 accesorii de la Accessorize care sunt foarte foarte dragutee!!!
Am primit 2 lantisoare!! Unul al aveti mai sus si anume cel cu inima si o pasare sau ce este aia si unul cu niste cuburi metalice!!! Fiecare lant are o placuta acolo unde se inchide lantul pe care este litera ''A''!!! Imi plac foarte mult si mai ales ca au litera ''A'' inscriptionata pe acea placuta!!



Am mai primit si o bratara roz cu auriu care are 2 pandantive,unul in forma  de inima si unul banut!Mai are o cruce si unde se inchide bratara are o steluta!!!Sunt superbe toate aceste accesorii si imi plac mult!!! Ii multumesc mamei mele!!!




Aceasta este brosa primita de la tatal meu!!! Este superba dupa parerea mea!!! Imi place mult si ii multumesc!!!


Acestea au fost cadourile sper ca v-au placut si ne vedem mai tarziu intr-o alta postare!!!
V-am pupat si va doresc un weekend cate mai frumos si o primavara infloritoare!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu