joi, 20 februarie 2014

Unboxing Avon C3 2013!

Buna fetelor!
Ieri mi-a sosit comanda de la Avon dar tot nu merge sa pun video-ul si nu stiu de ce,asa ca am facut o poza de ansamblu! Am facut poza si la ce mi-am cumparat pentru mine si la ce am cumparat pentru cadourile de 1 si 8 Martie si sper ca o sa va placa si o sa urmeze niste postari foarte dragute!!!



Dupa cum se vede si in poza destule produse dupa parerea mea si o sa va spun cateva dintre ele!
Sus de tot am un maiou remodelator alb pe comanda din mini brosura Avon Te Inspira,tot din aceeasi brosura o banda elastica pentru exercitii fizice tot pe comanda,geluri de dus,parfumuri,creme de maini,sprey-rui de corp si par,un exfoliant de corp cu ciocolata care face parte dintr-un set(exfoliantul este minunat,il ador) cateva produse de make-up cum ar fi un luciu de buze,o oja(care este a mea),un corector care este tot al meu,un alt corector care este pe comanda,perle iluminatoare etc! Puteti vedea toate produsele daca va uitati atent!!!

 Acestea sunt produsele comandate pentru mine!! Sunt putine doarece am comandat multe pentru cadouri! Primul este un exfoliant de corp genial care are un miros divin care imi provoaca dependenta sa zic asa,cred ca o sa il cumpar mereu!Apoi o oja luata din ofertele pentru reprezentanti foarte frumoasa pe care o asteptam cu multa rabdare deoarece nu mai aveam aceasta culoare!! Apoi am 2 produse din My Avon Magazine si anume un corector din gama Calming Effects care din pacate este mai inchis decat nuanta mea dar are o acoperire buna si un parfum Percive de 75 de ml!Acesta este o noutate la Avon deoarece este singurul parfum de pana acum cu 75 de ml toate aveau 50 ml! Deasemenea mai sunt inca 2 parfumuri dar eu am putut sa iau decat 1!! Acesta va aparea in campania  4!
Si am primit un cadou foarte dragut din partea companiei Avon si anume o agenda! Care este foarte groasa,foarte glam,si la sfarsitul ei sunt 2 pagini cu stickere autocolante foarte draguteee!!! O ador! Multumesc mult Avon!!!


Aici am produsele care sunt comandate pentru a le face cadou! Sunt si din niste seturi si consider ca aceste produse sunt cele mai bune pentru cadouri!!  Mamei mele i-am cumparat de 1 Martie rujul de la colourtrend si acea lotiune de corp de la naturals cu ciocolata si trandafiri iar pentru 8 Martie acel ser pentru varfuri deteriorate si ii voi mai lua o bluza pe care am vazut-o si mi-a placut mult pentru ea!!
Restul produselor sunt pentru tatal meu,unchii mei,matusile mele,fina,finul meu,bunicile mele!!!

Sper ca v-au placut si o sa ne vedem maine intr-o noua postare!!
Va pup o seara buna si nu uitati sa mai aruncati o privire la postarea anterioara cu Inscrierile la Avon in echipa mea ----> aici!!!

4 comentarii:

  1. Mmm, cate bunatati ♥ trebuie să îmi iau și eu uleiul cu argan, am auzit ca e bun♥

    RăspundețiȘtergere
  2. Super o ditamai comanda(ai grija la scris:* stiu ca monitorul oboseste ochii si dasta de intampla)Ce nuanta ai corectorul?

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Imi cer scuze pentru scris... :( dar scriu foarte repede! Am nuanta medium dar este inchisa! Nu am folosit-o doar am testa-o la inceput si o tin in cutiuta poate o sa o vand! :*

      Ștergere
    2. Am corectat acum toate greselile!! Imi cer scuze! Promit ca o sa fiu mult mai atenta!! Te astept la urmatoarea postare care este gata peste cateva minute!

      Ștergere