Buna fetelor!!
Azi am primit coletul cu comanda de la Elf! Este
prima mea comanda facuta la ei si sunt foarte incantata de produse!!!
Sper ca o sa va placa si voua si va las cu unboxingul! :*
Aceasta este cutia pe exterior si interior! Am avut comanda de 6 produse dar eu am dat inainte acele 10 mail-uri ale prietenelor pentru ca nu stiam ca imi va aparea acea sectiune si cand dau comanda iar cand am incercat sa pun din nou mail-urile imi spunea ca sunt deja in baza de date.... Asa ca din pacate nu am primit cadoul dar nu ma supar asa de mult pentru ca voi mai da comenzi la ei si sper ca voi primi atunci cadoul!! In rest sunt foarte multumita de toate produsele!!! PS: Eu am prins o oferta pe site si nu am vrut sa o ratez!! Pe toata comanda am dat 89 lei cu tot cu transport!!! Deci super ieftin!!!Chiar va recomand produsele lor!!!
Aici am Beauty Book-ul pe care mi-l doream foarte foarte mult!! De fiecare data cand intram pe site-ul lor aceasta paleta imi sarea in ochi!Este pe masura asteptarilor si deabia astept sa o incerc! Daca o stiti de pe site ea contine 6 eye shadow,1 primer, 1 aplicator si 1 creion!
Aici este un bronzer pe care la fel il doream foarte mult deoarece imi place si ca are 4 nuante si are un aspect de un produs profesional care ar costa mult mai mult!!! Este foarte dragut si imi place nespus de mult!!!
Aceasta este o pensula pentru pudra sau fond de ten dar eu o voi folosi pentru fond de ten deoarece pensula mea de fond de ten pe care o foloseam pana acum nu mai imi place si am decis sa o iau pe aceasta!!! Este foarte fina si matasoasa,imi place foarte mult si mi-o doream de mult si pe ea!!!
Aici am un fard duo cremos de pleoape foarte cremos,cu niste culori foarte dragute si foarte purtabile!De aceea am ales si aceste nuante!!Sunt foarte dragute!!

Aici mi-am cumparat acel stick 3 in 1 pentru fata,buze si pleoape pe care cred ca il voi folosi pentru buze si fata! Este o nuanta foarte draguta si cred ca mi-se potriveste foarte bine!!!
Aici am un gel transparent pentru gene si sprancene care mi-sa parut interesant si am mai vazut produse de genul la alte fete de pe youtube si m-am hotarat sa il iau si eu!! Astept sa il incerc si o sa va spun parerea pentru ca le voi face la toate aceste produse comandate review!!
Acestea au fost toate produsele sper ca v-au placut si tin sa mentionez ca nu am comandat mai multe deoarece am considerat ca acestea sunt esentiale si le voi folosi foarte des!Nu avea rost sa dau bani pe altele pe care nu le foloseam si le tineam degeaba in sertar!!!
Va urma si maine o postare si va sfatuiesc sa fiti pe faza!
Va pup si va doresc un weekend cat mai placut! :*






sa le folosesti cu placere!
RăspundețiȘtergerepupici
Multumesc! :*
Ștergere